Arsuz Karaağaç'a hoş geldiniz, 21 Nisan 2024
Arsuz Karaağaç
Anasayfa » Değerlerimiz » Futbol Emekçisi Müntecep Köybaşı Söyleşisi

Futbol Emekçisi Müntecep Köybaşı Söyleşisi

Futbol Emekçisi Müntecep Köybaşı Söyleşisi

Futbol Emekçisi Müntecep Köybaşı Söyleşisi

Karaağaçta futbol yediden yetmişe herkesin tutkusu. Kimi sadece oynarak kimisi ise yıllarını vererek bunu bir tutku haline dönüştürmüştür. Karaağaç gençliğinin zararlı alışkanlıklar yerine spora yönelmesini amaç edinen bir isimle sizler için kapsamlı bir söyleşi yaptık. Gerek yurt dışında gerekse de Karaağaç’ta futbol için yaptıkları, gençler için sağladığı imkanlarla tam bir futbol emekçisi Müntecep Köybaşı ile Karaağaç futbolu hakkındaki söyleşimizi beğeneceğinizi umuyoruz. Karaağaçta başka hiçbir yerde olmayan futbol ile ilgili fotoğraf arşivini bizlere vermekten çekinmedi. İnanıyoruz ki bugün Karaağaç’ta bir çok farklı alanda kendisini ispat etmiş bir çok kişi fotoğraflarda kendilerini görünce duygulanacaklardır. Bizler Müntecep Köybaşı’ya bizi kırmadığı ve söyleşi isteğimizi kabul ettiği için teşekkür ederiz.


Müntecep Köybaşı- Suudi Arabistan Çöllerinde

 

Ayaktakiler: Müntecep Köybaşı-Cengiz Sucu-Atilla Canımoğlu-Mithat İnan- Umut Çelenk- Mahmut Uysal- Bedi Zorlu- Naci Çevik

Oturanlar– Hayati- Murat Yolcu- Faruk Ramazanoğlu-Sabit- Recai Acar

Ayaktakiler: Naci Çevik-Müntecep Köybaşı- Fuat Acar- Kaleci Süleyman Devrim- İlhan Yürek- İbrahim Gündüz-Ecevit Köklü-Türker Köybaşı- İlhan Acar-Kaleci Sezer..

Oturanlar: Sezai Acar- Ethem Köybaşı- Levent Yürek- Ziya Köklü- Sami Köybaşı- Sedat Köybaşı- VALDO Ethem Köybaşı( Kulüp Başkanının deyimiyle TESCİLLİ ÇİRKEF)-Feyhan Bağır

HATUNSPOR 2007

Ayaktakiler: Başkan Müntecep Köybaşı-Sedat-Erman Mansuroğlu-Kaptan Naci İnan- Ender Köklü-Fedai Bal- Doğan Karagöz(Yönetici)

Oturanlar: Kerim—Abdullah Arıca-Ferhat Acıoğlu-Servet Zorlu-Gökhan Canımoğlu-Servet Zorlu-Mehmet Ali

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. Mehmet Bilgin dedi ki:

    Güzel bir sayfa tebrikler

Yorum Yaz