Arsuz Karaağaç'a hoş geldiniz, 19 Temmuz 2024
Arsuz Karaağaç
Anasayfa » Değerlerimiz » Arsuz Karaağaç’a Ait Bir Lezzet Hasan Usta ile Suni Kebap’ın Öyküsü

Arsuz Karaağaç’a Ait Bir Lezzet Hasan Usta ile Suni Kebap’ın Öyküsü

Arsuz Karaağaç’a Ait Bir Lezzet Hasan Usta ile Suni Kebap’ın Öyküsü

Arsuz Karaağaç’a Ait Bir Lezzet Hasan Usta ile Suni Kebap’ın Öyküsü

Bir yer kendine özgü ne kadar kültürel zenginliğe sahipse o kadar gelişmiş demektir. Karaağaç insanı yaşamayı, hayattan zevk almayı seven yapısıyla tam bir Akdeniz kültürü örneğidir. Özellikle yeme-içme kültürünün zenginliği hemen göze çarpar. Kendine has lezzetleri olan Karaağaç’ın yıllardır sevilen tadı başka hiçbir yerde bulunmayan Suni Kebap’ın öyküsünü bu eşsiz lezzeti yaratan Hasan Denizci’den diğer adıyla Amme Hasan’dan sizler için derledik.

Arsuz Karaağaç’a ait ne varsa bulabileceğiniz sitemizde bundan sonra da diğer lezzetlerimize yer vermeye devam edeceğiz. Amme Hasan’ın kendi anlatımıyla 41 yıl önce doğmuş Suni Kebap’a yolculuğu başlamış. Umarım beğenirsiniz ve paylaşırsınız. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Söyleşi videosu için linke tıklayınız…

Karaağaçlı Suni Kebapçı Hasan Usta ile 5 Dakikalık Söyleşi Videosu


_DSF0069 _DSF0070 _DSF0072 _DSF0074 _DSF0077 _DSF0084 _DSF0087

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
 1. Sezen Durmuş dedi ki:

  Emekçi insan Hasan amcamız ,kişiliği ve verdiği emeklerle hepimize örnek,Karaağaçta bütün çocukların tanıdığı ve sevdiği ender insanlardan,yaratmış olduğu lezzet ( suni Kebab ) hepimizin yüreğinde taht kurmuş yollarını sokaklarda dört gözle beklediğimiz güzel insan,bu yazıyı görünce çok onur ve gurur duydum sen bunu fazlasıyla hak ediyorsun..Bize yıllarca verdiğin emeklerine sağlık öpüyorum ellerinden,Arkadaşlar çok iyi iş çıkarmışsınız ellerinize sağlık Hasan Amca ve bizler adına çok teşekkürler..

 2. Sezen Durmuş dedi ki:

  Emekçi kişiliği herkese örnek insan Hasan Amcam çok gurur duydum ve duygulandım.Ellerinize sağlık arkadaşlar bu değerli insan bunu faZlasıyla hakediyor.

 3. Samim Kel dedi ki:

  Șimdiye kadar bizden sevgisini, ilgisini eksik etmeyen canim dedem Allah seni basimizdan eksik etmesin.

 4. selim2053 dedi ki:

  doyumsuz lezzet.inanın denemelisinzi. istanbuldan hasretle 🙁

Yorum Yaz