Arsuz Karaağaç'a hoş geldiniz, 21 Nisan 2024
Arsuz Karaağaç
Anasayfa » Eğitim » Arsuz Karaağaç Üç Ağaç Kültür Derneği

Arsuz Karaağaç Üç Ağaç Kültür Derneği

Arsuz Karaağaç Üç Ağaç Kültür Derneği

Arsuz Karaağaç Üç Ağaç Kültür Derneği 

Arsuz Karaağaç’ın en büyük eksiklerinden biri olan sosyal ve kültürel her türlü paylaşımın yapılabileceği yöreyi bulunduğu yerden daha ileriye taşıyabilecek bir kültür derneği eksikliği 1 yıl önce son buldu. Şarkkonak kahvelerinin hemen yanında bulunan eski Körfez İlkokulu ve Eski Karaağaç Emniyet amirliğinin bulunduğu yerde açılan “Üç Ağaç Kültür Derneği” kurulduğu günden bu yana önemli çalışmalar yürütmüştür. Şu anki dernek binaları dernek yöneticilerinin gönüllü çalışması ve yardımsever birkaç insanın destekleriyle şimdiki haline getirilmiştir.

Kurulduğu günden bu yana dernek bünyesinde gerçekleştirilen yaratıcı drama kursları, şiir dinletileri, edebiyat panelleri, konserler, resim ve heykel kursları, ahşap boyama kursları ve dil kurslarıyla kısa sürede büyük üretimlere imza atmıştır.

Şu anda gönüllü olarak derneğin faaliyetlerini organize eden sorumlu dostumuz Sebati Keskin’e kurs veren bütün hocalarımıza başarılar dilerken kurslara katılan herkese de zihin açıklığı dileriz. Karaağaç Halkı olarak da bize düşen bu tür çalışmalara her türlü desteğin sunulmasıdır.

 

Üç Ağaç Kültür Merkezi Yan Bina

Üç Ağaç Kültür Merkezi Arsuz

Üç Ağaç Kültür Merkezi Pankart

Üç Ağaç Kültür Merkezi Tiyatro

Üç Ağaç Kültür Merkezi Kütüphane

Üç Ağaç Kültür Merkezi Drama

Üç Ağaç Kültür Merkezi

Üç Ağaç Kültür Merkezi Bahçe

Arap Edebiyatı Panel

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz